KRSiO Partnerem Targów WorldFood Poland 20-22 kwietnia 2021 r.

KRSiO zostało Partnerem najbliższej edycji targów NutraFood Poland, która w tym roku odbędzie się w formie wirtualnej w dniach 20-22 kwietnia 2021 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym branżowym wydarzeniu.

Zapraszamy szczególnie do odwiedzenia wirtualnego stoiska KRSiO, które będzie także wystawcą i aktywnym uczestnikiem tego wydarzenia. Zapraszamy do rozmów on-line podczas targów, a także do śledzenia naszych relacji w mediach społecznościowych. Będziemy do Państwa dyspozycji w tej wirtualnej formie przez cały czas trwania Virtual Expo tj. od wtorku do czwartku (20-22 kwietnia 2021 r.).

Zachęcamy wszystkich Państwa szczególnie 22 kwietnia do wysłuchania prelekcji naszych ekspertów:

  1. Magdaleny Wawrzyniak - radca prawny, wspólnik w Kancelarii Food & Pharma Legal Wawrzyniak Zalewska Radcy Prawni Sp. j.  - „Uchwały zespołu ds. suplementów diety a działania inspekcji sanitarnej”,
  2. dr Joanny Uchańskiej, partner kancelarii Chałas i Wspólnicy - "Praktyczne aspekty reklamy żywności w social mediach i blogosferze",
  3. Grażyny Osęki, wspólnik, współzałożycielka Foodie Sp. z o.o. sp.k. - „Składniki zakazane i monitorowane na podstawie rozporządzenia 1925/2006”.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Strona rejestracji: https://nutrafood.pl/rejestracja-online/

 

Powrót do listy